co ti nabízíme
za služby

01

individuální trénink

Jde o komplexní soubor cviků sestavených přímo pro tebe. Každý
individuální trénink je sestaven na míru po osobní konzultaci. Především
se zaměřujeme na správnou techniku a provedení úkonů. Individuální
tréninky můžeme sestavit jak pro jednotlivce tak pro páry.

02

Kruhové tréninky

Tento druh tréninku je velmi a oblíbený hlavně pro svůj dynamický průběh a zapojení celého těla. Je vysoce efektivní při spalování tuků a formování postavy. Při „Kruháči“ budete využívat sportovní náčiní od TRX, přes kettlebelly až po kotouče a mnoho dalšího. Kruháče u nás probíhají každý čtvrtek.

03

Tobě na míru

Tréninkové plány se vždy sestavují  podle požadavků klienta.  Redukce váhy, nabírání svalové hmoty, zvýšení výkonu, získání výbušné síly, nebo zlepšení v určitém směru například v nějaké odvětí sportu.

Při osobní konzultaci se dotazuji na důležité informace potřebné k vypracování tréninkového plánu. Například na víš cíl při cvičení, možnosti frekvence cvičení, preference formy cvičení (tj. kombinace cvičení na strojích či raději využití sálu a Crossfitových pomůcek.

Jídelníček je tvořen na míru a spokojenosti klienta.  Snažím  se ho připravit tak ,aby vyhovoval po všech směrech. Například chuť, vyvážené nutriční hodnoty, příprava jídla byla jednoduchá, ale zároveň chutná.
Při osobní konzultaci se dotazuji na důležité informace potřebné k vypracování osobních plánu. Například na krevní skupinu, frekvenci cvičení, druh práce, jiné aktivity, alergie, jiné preference u jídla a v
neposlední řadě na váhu, věk a výšku.

04

jóga

Joga je soubor cviků pro posílení těla, duše i mysli.  Lekcemi vás u nás provede zkušená lektorka Anna Zítko. Můžete si u nás vybrat ze dvou variant či využít aktivní dvouhodinovky.

05

lekce boxu

Nabízíme ti individuální či skupinové lekce boxu včetně cílení na zlepšení kondice. Tréninky vedou naši zkušení trenéři Jakub Bahník a Richard Šára. Tréninky jsou zaměřené jak na začátečníky, tak i pokročilé bez ohledu na věk.

06

skupinové lekce

V Legionu se snažíme vymýšlet stále nové skupinové lekce, jako jsou například Fit Mamči, Cvičí celá rodina či Zaměřeno na Zadek. Nabídka se u nás odvíjí i na základě poptávky, proto se neváhej ozvat J. Rádi vám vyjdeme vstříc.